Real si poradil s Elche, Ronaldo se blýskl čtyřmi góly

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Španělský Real Madrid navázal na jasnou výhru na hřišti La Coruni, když na San Bernabeu porazil Elche 5:1. Čtyřikrát se přitom trefil hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo.

Skóre zápasu však otevřeli hosté, když po čtvrt hodině proměnil pokutový kop Albacar. Vedení hostům však vydrželo pouze pět minut, než se prosadil velšský reprezentant Gareth Bale. Ve 28. minutě se kopala penalta i na druhé straně a Cristiano Ronaldo se nemýlil. Hvězdný Portugalec své kvality a střeleckou fazonu do poločasu potvrdil ještě jednou.

Deset minut před koncem se z pokutového kopu trefil opět Ronaldo. Skóre přitom mohlo být ještě výraznější, ale v závěru Kroosův pokus zastavilo břevno a Chicharito v nadějné pozici mířil vysoko nad. Definitivu výsledku tak dal v nastavení opět Ronaldo, jehož gólový účet se tak zastavil na čísle čtyři.

Španělská liga - 5. kolo:

Real Madrid - Elche 5:1 (27. z pen., 32., 80. z pen. a 90.+2 Ronaldo, 20. Bale - 15. Albácar)