Rodgers nasadil 22 hráčů a Liverpool rozebral hvězdy Thajska

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Osmnáctinásobný šampion Premier League, který je doma u řeky Mersey na stadionu Anfield Road, má za sebou úterní přípravný duel v Bangkoku proti hvězdám Thajska, který před časem podlehl 0:1 Chelsea a remizoval s Readingem.

Reakce na Schweinsteigera? Guardiola ničí DNA Bayernu...

V thajské metropoli sice panovaly zhoršené povětrnostní podmínky, ale i tak šel favorit do vedení velmi brzy, když se po asistenci Joaa Carlose prosadil ve třetí minutě Lazar Markovič.

Ještě do poločasu pak po přihrávce stejného dvaadvacetiletého Portugalce prosadil i francouzský bek Mamadou Sakho. Další dvě trefy padly ve druhém dějství a postarali se o ně Adam Lallana s Divockem Origim, s tím, že na oba góly nahrával nový kapitán Reds Jordan Henderson.

V základní sestavě Liverpoolu byl brankář Bogdán a šanci dostali i Kolo Touré nebo Rickie Lambers, v jejichž případě se mluví o brzkém odchodu.

Ve druhém poločase udělal manažer Brendan Rodgers jedenáct změn a na trávník se dostali hráči jako Škrtel, Milner, Mignolet, Ibe či Lovren.

Dalšími soupeři liverpoolského velkoklubu na asijském turné budou Brisbane Roar, Adelaide United a výběr Malajsie.