Borussia Dortmund porazila Heidenheim a vystřídala ho v čele Bundesligy

Borussia Dortmund porazila Heidenheim a vystřídala ho v čele BundesligyFlashscore
Borussia Dortmund porazila ve 3. kole Bundesligy i díky dvěma gólům Karima Adeyemiho Heidenheim 4:2 a vystřídala ho v čele tabulky. Hostujícímu celku se sice dvakrát podařilo snížit na rozdíl jedné branky, v 93. minutě ale pojistil výhru Borussie z penalty Emre Can.

Góly v 17. a 41. minutě se na vítězství Dortmundu podílel Karim Adeyemi, jenž navíc ve 12. minutě přihrál na úvodní trefu utkání Donyellu Malenovi. Hosté dokázali dvakrát snížit na rozdíl jedné branky: ve 39. minutě hlavou Marvin Pieringer na 1:2 a poté Maximilian Breunig ve 74. minutě z penalty na 2:3. Výhru BVB nicméně pečetil v nastaveném čase z pokutového kopu za ruku střídající kapitán Emre Can.

Heidenheim našel prvního přemožitele až šestém soutěžním utkání v sezoně.

Dortmund - Heidenheim 4:2 (17. a 41. Adeyemi, 11. Malen, 90+3. Can z pen. - 39. Pieringer, 74. Breunig z pen.).