Divočina v Nizozemsku. Fanoušci sestupujícího Groningenu se bouřili, zápas s Ajaxem se nedohrálFlashscore
Zápas 32. kola nizozemské fotbalové ligy mezi Groningenem a Ajaxem byl za stavu 0:0 přerušen a předčasně ukončen kvůli chování fanoušků. Na trávníku dvakrát přistály světlice a na hřiště také pronikl jeden muž.

Ze sektoru fanoušků Groningenu vlétly na hřiště dělobuchy hned v 6. minutě. Krátce poté vběhl na hřiště muž s transparentem obsahujícím výzvu vedení klubu k odstoupení. Groningen už měl před dnešním utkáním jistotu, že po 23 letech sestoupí z nizozemské nejvyšší soutěže.

Po krátké přestávce se hráči vrátili na trávník, ale hned po několika minutách přistály na hřišti další světlice. Rozhodčí na základě svazových směrnic, jež byly zpřísněny po podobných incidentech z poslední doby, po druhém přestupku zápas ukončil.