Divočina ve Francii! Derby mezi Lens a Lille se málem nedohrálo, nakonec zvítězili domácíFlashscore
K obrovským nepokojům fanoušků došlo o poločase francouzského sobotního derby mezi fotbalisty Lens a Lille. Dlouho to vypadalo, že se zápas ani nedohraje, nakonec se ale podařilo rozvášněné davy ukočírovat a po půlhodinové přestávce se mohlo pokračovat ve hře. A to k radosti domácích, kteří zvítězili 1:0.

Peklo na zemi rozpoutali příznivci Lens, kteří si to po první půli naštrádovali přes celé hřiště pod kotel domácích, kde začali s provokacemi. Netrvalo poté dlouho a oba tábory na sebe začaly házet předměty všeho druhu.Zasahovat tak museli policisté, kterým se však dlouho nedařilo dostat rozjitřenou situaci pod kontrolu. Spíše to vypadalo, že už zápas ani znovu nezačne, nakonec se ale povedlo ho dohrát. A to po půlhodinové pauze, která zřejmě lépe svědčila domácím. Ti totiž dokázali zvítězit, když jediný gól zápasu vstřelil v 74. minutě Frankowski.V aktuální sezoně Ligue 1 každopádně nevypukly nepokoje na tribunách poprvé. Utkání Nice - Marseille se kvůli řádění fanoušků nedohrálo a domácí přišli v tabulce o bod, další duely navíc musejí sehrát před prázdnými tribunami.Ligue 1 - 6. kolo:Lens - Lille 1:0Gól: 74. Frankowski.St. Etienne - Bordeaux 1:2Góly: 73. Khazri - 7. a 80. Hwang I-čo.