Drama až dokonce v Superpoháru UEFA. Cennou trofej bere po penaltovém rozstřelu ChelseaFlashscore
Stadion Windsor Park v Belfastu hostil ve středu večer finále Superpoháru UEFA, který proti sobě postavil vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy. Základní hrací doba však vítěze nepoznala, stejně tak prodloužení, pro musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm nakonec slaví zisk cenné trofeje tým ze Stamford Bridge.

Diváci byli svědky první trefy již po sedmadvaceti minutách. Havertz vyslal do vápna centr, který našel Ziyecha. Ten jej pohotově uklidil mezi tři tyče. Po změně stran ale došlo k vyrovnání, když Dia naservíroval míč Morenovi, který překonal brankáře Mendyho.

Základní hrací doba skončila smírně 1:1, stejně tak prodloužení, které další změnu skóre nenabídlo. Rozhodovat tak musely penalty, ve kterých si lépe vedli hráči Blues.

Superpohár UEFA v Belfastu:

Chelsea - Villarreal 1:1 i po prodloužení, 6:5 na penaltyBranky: 27. Ziyech - 73. G. Moreno