Krize Barcelony jde stranou. Katalánci mají strach o svou hvězdu, kterou museli hospitalizovatFlashscore
Argentince Sergia Agüera museli v sobotu hospitalizovat kvůli problémům s dýcháním. Útočník Barcelony musel v prvním poločase duelu LaLigy proti Alavésu (1:1) střídat pro zdravotní problémy. Třiatřicetiletý střelec si stěžoval na bolest v hrudníku, a tak hned putoval do nemocnice na vyšetření.

Agüera několik minut ošetřovali přímo na hřišti, poté dokázal stoupnout na vlastní nohy a odejít ze hřiště. „Ptal jsem se ho, jak mu je a on říkal, že se mu točí hlava. Šel do nemocnice, nic víc nemůžu sdělit,“ citoval web sport.aktuality.sk slova dočasného trenéra klubu Sergiho Barjauna.

Na Camp Nou otevřel skóre ve 49. minutě Memphis Depay, jenže o tři minuty později vyrovnal hostující Luis Rioja a „Blaugranas“ tak nezvítězili ve třetím ligovém utkání za sebou. V neúplně tabulce jsou až na devátém místě.

Sergio Agüero přestoupil do Barcelony letos v létě jako volný hráč. Předtím dlouhé roky oblékal dres Manchesteru City.

Zdroj: sport.aktuality.sk, fcbarcelona.com