LIGA ONLINE: Jablonec vede v Karviné, Hradec udeřil ve Zlíně. Pardubice doma vyrovnaly

Fotbalovou ligu čeká v 9. kole první velký šlágr v sezoně. Druhá Sparta dnes přivítá Plzeň a bude chtít odčinit prohru v Hradci Králové. Třetí Jablonec, který v sezoně ještě neprohrál, se představí v Karviné. Poslední Pardubice budou usilovat o premiérové vítězství v ligové sezoně doma proti Slovácku. Slavia bude hájit vedoucí příčku a neporazitelnost v soutěži v Liberci až v neděli.
Sparta v minulém týdnu prohrála v Hradci Králové po divokém úvodu 1:2, poprvé v ročníku nejvyšší soutěže utrpěla porážku a přepustila vedení v tabulce Slavii, na kterou ztrácí bod. Plzeň zvítězila ve třech z posledních čtyř ligových duelů a na čtvrtém místě má na dnešního soupeře čtyřbodové manko.
Na Letné je výkop naplánován na 18:00. Další čtyři utkání jsou na programu od 15:00. Vedle duelů Jablonce v Karviné a Pardubic se Slováckem se budou hrát i zápasy Olomouc - FK Teplice a Zlín - Hradec Králové.