eFotbal

Perspektivní tváře, které stále čekají na svou životní šanci

eFotbal
Perspektivní tváře, které stále čekají na svou životní šanci
Perspektivní tváře, které stále čekají na svou životní šanciFlashscore
Mladíci jsou v posledních letech vnímáni jako perspektivní zboží, proto není žádným překvapením, když na přestupovém trhu padají za jejich služby horentní sumy. Jména jako Kylian Mbappé, Joao Felix či Matthijs de Ligt se již své životní šance možná dočkali na startu svých kariér, ale jiní na ni stále ještě čekají. Například námi zmíněné kvarteto níže vykazuje velké kvality, ale z různých důvodů zatím na svou chvíli slávy stále čekají…
Reklama
Reklama
4) Nabil Fekir (Real Betis)

Francouzský legionář byl během svého působení v Lyonu vnímán jako kvalitní tvůrce hry, navíc přidal i 57 branek v pouhých 89 zápasech. Skutečnost, že hrál jako ofenzivní útočník ve středu pole, z něj dělala zajímavé zboží pro celou řadu zvučných klubů. Největším zájemcem byl Lvierpool, ale vytoužená náhrada za Coutinha nakonec na Anfield Road nedorazila, neboť Reds v poslední chvíli couvli. Aktuálně Fekir operuje v Realu Betis.

3) Julian Draxler (PSG)

Odchovanec Schalke vykazoval v barvách Wolfsburgu velké kvality, které jej nakonec zavedly do Parku Princů za 42 milionů eur. Člověk by si řekl, že hrát za PSG je splněním snu, ale věci nešly podle plánu. Aby Draxler zapadl do systému francouzského klubu, byl vyslán na křídlo, kde nedokázal konkurovat tvářím jako Di María a či Sarabia. Ve svých sedmadvaceti letech se zdá, že přesun do Paříže nebyl tím pravým ořechovým, a tak německý reprezentant čeká na laso, které jej vysvobodí a umožní mu ukázat, jak velký talent v něm je.

2) Andrea Belotti (FC Turín)

Jméno italského střelce bylo v minulých letech skloňováno s evropskými velkokluby, ale v Turíně za něj požadovali sumu, kterou nebyl ochotný nikdo uhradit. Belotti vykazuje zajímavé schopnosti, kterých využívá také italská reprezentace, ale stal se obětí své cenovky. Dneska si jeho chlebodárce rve všechny zbylé vlasy, neboť jeho tržní hodnota klesla o 32 procent a zájemci už nestojí dlouhé fronty. Kdyby jej v roce 2018 vyslali na Stamford Bridge či Old Trafford, mohlo to slušně naplnit klubovou pokladnici.

1) Wilfried Zaha (Crystal Palace)

Bez něho by tento seznam nebyl nikdy úplný. Odchovanec Crystal Palace se v roce 2013 uspal Rudým ďáblům, ale šanci se prosadit nedostal a herní praxi sbíral skrze hostování. Legionář z Pobřeží slonoviny se těší velmi dobrým číslům, ale sbírá je na adrese, která jej vychovala. Konzistentní výkony budí pozornost některých zájemců, ale k životní šanci se zatím nedostal, i když je zřejmé, že dnes by už se svými zkušenostmi byl platným hráčem i v elitních klubech nejen na Ostrovech.

Zdroj: sportskeeda.com