Skalák před gólem sejmul loktem Oskara, Jarolím se přesto divil: Na Euru by se tohle nepískalo!Flashscore
Jsou už na tom hráči Mladé Boleslavi pod vedením pedanta Karla Jarolíma až tak dobře, aby mohli v lize prohánět ty úplně nejlepší? Odpověď na to mělo dát sobotní utkání se Slavií, které ale dopadlo porážkou 0:2. A byť se trenér Středočechů po zápase hodně zlobil na rozhodčího Zelinku, respektive jeho kolegu u videa, nikdo z arbitrů mu ten zápas neprohrál.

Za jednu z klíčových situací Jarolím označil tu z 19. minuty, kdy míč do sítě dopravil záložník Jiří Skalák. Před svým efektním lobem za Kolářova záda ale loktem srazil k zemi Oskara, takže sudí po interevenci VAR gól správně neuznal. Viděli to všichni včetně Skaláka, jen Jarolím se asi koukal kamsi jinam..."Byla to hra tělem, navíc hlavní rozhodčí byl nedaleko situace a tu branku nejdřív uznal. Když budeme zkoumat každou situaci, tak si vždycky něco najdete. Trend by měl ale být takový jako na Euru, tedy že se tyhle souboje nepískají," zlobil se Jarolím."Kdyby se to stalo na druhé straně hřiště, tak ten gól normálně platí. Víc bych se k tomu nechtěl vyjadřovat," postavil se za kouče stoper Boleslavi Ondřej Karafiát, paradoxně kmenový hráč právě Slavie...Středočechům ale hlavní ránu do vazu nezasadil Zelinka, nýbrž vlastní záložník Vojtěch Smrž. Ten se na konci první půle nesmyslně ohnal po Lingrovi a putoval pod sprchy. "Reakce od Vojty byla nepřiměřená. Neměl si to dovolit, obzvlášť když už běžel nastavený čas. Pro nás to bylo oslabení,“ přiznal Jarolím. "Z výsledku jsme každopádně zklamaní. Na Slavii jsme si věřili," uzavřel prostovlasý lodivod.