Tento sraz se tedy nepovedl. Po pětce v Portugalsku dostali Kušej, Pachlopník, Sejk a spol. čtyřku od Norska

Čeští fotbalisté do 21 let prohráli i druhý listopadový přípravný zápas. Po pátečním debaklu 1:5 s Portugalskem podlehli dnes ve španělské Murcii dalšímu účastníkovi mistrovství Evropy 2023 Norsku 0:4.

"Lvíčata" kvůli termínové kolizi přípravných duelů s osmifinále domácího poháru opět nastoupila v kombinované sestavě. Debut si odbyli brankář Kinský a záložník Pachlopník.

Norové udeřili dvakrát už v prvním poločase mezi 30. až 33. minutou. Nejprve se trefil Sahraoui a po něm Christensen. Další dvě trefy si nechali na 76. až 78. minutu, kdy se prosadili Arnstad z penalty a Ostrom.

Svěřence trenéra Jana Suchopárka čekají v březnu další dvě přípravy. Utkat by se mohli s Belgií a Nizozemskem. V červnu pak odstartují mistrovství Evropy, v Gruzii ve skupině postupně narazí na Anglii, Německo a Izrael.