Na Letné si mohou oddechnout. Vážnější zranění nejlepšího střelce Sparty Čvančary bylo vyloučeno

Vyšetření útočníka Sparty Tomáše Čvančary, který po souboji s olomouckým obráncem Tomášem Vraštilem nedohrál sobotní utkání 17. ligového kola (1:1), vyloučilo vážnější zranění.

Reprezentant do 21 let v zápase utrpěl otřes mozku a krátce byl v bezvědomí. Podle sdělení Pražanů na twitteru se Čvančara po vyšetření v nemocnici vrátil do Prahy.

Situace se odehrála v 54. minutě, kdy Vraštil nešťastně udeřil na zemi do hlavy autora úvodního gólu. Čvančara po několika minutách ošetřování opustil trávník na nosítkách a byl převezen do nemocnice.

S šesti trefami nejlepšímu sparťanskému střelci v ligové sezoně hrozí herní pauza. Sparta délku jeho možné absence neuvedla.

Hráč kola: Puškáč udělal z Veselého pitomce, Van Buren nakopnul motory Slavie, Růsek zastínil Chytila