Ostrák pomohl krásnou trefou zdemolovat Austin a jeho tým se jasně vyhřívá v čele Západní konference MLS

OBSAHUJE VIDEO

Český záložník Tomáš Ostrák v nedělním utkání zámořské ligy MLS skóroval a třetím gólem v sezoně pomohl k vysokému vítězství St. Louis 6:3 nad Austinem.

Bývalý reprezentant do 21 let se v 88. minutě uvolnil v pokutovém území, přehodil brankáře a vstřelil pátý gól domácího mužstva.

K tomuto datu má za sebou 22 vystoupení, 10 pobytů v základní sestavě, 959 odehraných minut, zmíněné 3 branky a 2 gólové asistence.

Nováček soutěže vede tabulku Západní konference o sedm bodů před obhájci titulu z FC Los Angeles.

Třiadvacetiletý ofenzivní univerzál Ostrák zamířil do St. Louis vloni v létě po vypršení smlouvy v bundesligovém Kolíně nad Rýnem.

Soupeř Sparty v boji o Evropskou ligu prodává ikony. Na nákupy do Záhřebu vyrazily Ajax i Fenerbahce