Šílený konec: tři zápasy, dvě červené karty. Hájek už další šanci od řeckého klubu nedostal, hledá angažmá

Tak tohle se nepovedlo. Štace obránce Tomáše Hájka v řeckém klubu Panserraikos se proměnila v horor a po necelém půlroce je u konce. Zlínský rodák se přes angažmá v Plzni posunul do nizozemského Arnhemu, odkup putoval do Řecka. Tam ale během tří startů viděl dvakrát červenou kartu a s klubem se předčasně loučí, stává se volným hráčem, což potvrdil i renomovaný server Transfermarkt.com.

Nyní dvaatřicetiletý bek se těšil na řeckou výzvu, ta ale od začátku nesměřovala ke šťastnému konci. Hned při svém prvním představení proti Olympiakosu (0:2) totiž někdejší hráč Viktorie Plzeň zápas nedohrál, kvůli červené kartě opustil hřiště už ve čtvrté minutě. Po pauze se na hřiště dostal znovu v utkání proti Panetolikosu (2:1), tento duel odehrál celý. A tečku za nepovedeným angažmá udělal 17. září červenou kartou krátce před poločasem v duelu proti Kifisiasu (4:4). Vyloučen byl v době, kdy jeho tým vedl 3:0.

Další šanci už následně nedostal a s koncem roku se dohodl s klubem na ukončení spolupráce. Agentura Sport Invest, jež hráče zastupuje, se momentálně rozhlíží po novém angažmá pro českého obránce.

Condé si pořádně polepší. Sparta místo něj zvolila Pavelku, on se stal oporou Curychu a míří do Ligue 1