Břevno a tři obrovské šance, liberecký Lukaku se ale proti Slavii netrefil. Výsledek neodpovídá realitě, měl jasno Chorvat

Výsledek vypadá jednoznačně. Liberec prohrál na půdě vicemistra v Edenu 0:3. Jenže tak jasná partie, jak by se mohlo zdát, se ve Vršovicích zase nehrála. A nebýt skvělých zákroků gólmana Slavie Jindřicha Staňka, byl by Slovan za statečný výkon odměněn bodovým ziskem. V první půli ale trefil Chorvat ve službách Liberce Luka Kulenovič břevno, po přestávce jej pak třikrát skvěle vychytal brankář Pražanů.

Kulenovič tak nepotvrdil přezdívku, kterou má v liberecké šatně, kde se mu říká "Lukaku" podle známého kanonýra. "Nepovedlo se to. V první půli jsem trefil břevno a další věci zneškodnil Staněk v bráně Slavie," posteskl si útočník v rozhovoru pro O2 TV.

"Měl jsem dát gól a mohlo to být jinak. Takhle je výsledek 3:0 pro Slavii, ale zápas vypadal jinak. Hráli jsme dobře, byl to takový nešťastný zápas. Skóre 3:0 neodpovídá realitě," postěžoval si Chorvat.

Mrzet jej mohla zejména situace ze druhé půle, kdy se prosadil přes obránce Zimu, ale ani natřikrát míč do sítě neprocpal. "Dobrým dotekem s míčem jsem se zbavil Zimy, ale Staněk mi chytil první ránu a pak zlikvidoval i ty další. Skvěle zasáhl," věděl Kulenovič.

Na vstřelenou branku už čeká jedenáct zápasů, což jej pochopitelně štve. "Samozřejmě jsem kvůli tomu pod tlakem. Chci dát gól v každém utkání," hlásil. "Věřím, že příště to bude lepší."

FOTBALOVÁ LIGA ONLINE: Slavia vyhrála nad Libercem a je před Spartou. rozjetá Plzeň znovu slaví. Baník venku zabral