Parádní Ševčíkův start. V barvách Norimberku se trefil hned v prvním přípravném duelu a slavil vysokou výhru

Parádní vstup do německého angažmá má za sebou ofenzivní záložník Michal Ševčík. Hned v prvním přípravném duelu se dočkal premiérové trefy v barvách druholigového Norimberku, kam odešel na roční hostování s opcí z pražské Sparty. V úterý se pro změnu v dresu Kaiserslauternu gólově prosadil další Čech Filip Kaloč.

Ševčík dal ve 37. minutě šestý gól svého týmu v přípravném duelu s Hesbruckem, který hraje na okresní úrovni. Stanovil tak poločasové skóre duelu. Norimberk nakonec vyhrál vysoko 13:0. Ševčík odehrál první poločas, skóroval po ideální přihrávce Picka.

Ve druhé německé nejvyšší soutěži by měl na jaře působit i další mladý sparťan Adam Karabec, o jehož služby má zájem Hamburk. V dresu Kaiserslauternu se v úterním přípravném duelu trefil další Čech Filip Kaloč.

Karabec a Ševčík v Německu? Bude to pro ně životní výzva, tuší expert. Brzdí prvotní nadšení