Povedený start Příbrami. V přípravě si poradila s rezervou Slavie, výhru trefil parádní dělovkou Zápotočný

Příbram se v minulé sezoně rozloučila s profesionálními soutěžemi v Česku a její kádr doznal řady změn, když mělo odejít až třináct hráčů. Trenér Kohout ale dává v přípravě šanci mladým hráčům a přípravný duel se Slavií B, která se pro změnu posunula do druhé ligy, ukázal, že to nemusí se středočeským klubem být tak zlé. Těšil se totiž z vítězství 2:1.

Příbram je pro soupeře i fanoušky velkou neznámou. Jak složí kádr poté, co dostala padáka do ČFL. Hvězdné posily nečekejte, spíš talentované mládí. V klubu je také hodně dorostenců a mladých hráčů na zkoušce. V duelu s rezervou Slavie, která rovněž sází až na ostřílené matadory Škodu se Švecem také na mladé hráče, slavila v Nymburce výhru 2:1.

Do vedení poslal Příbram Filip Ret, který je v klubu na zkoušce z Viktorie Žižkov. V 75. minutě sice Beran srovnal, ale chvíli před koncem práskl z dvaceti metrů do míče Filip Zápotočný a k vidění byl parádní vítězný gól.

Slavia Praha B - FK Příbram 1:2 (0:1)
Branky: 75. Beran - 37. Ret, 87. Zápotočný
Slavia B - I. poločas: Slavata - Hunal, Švec, Behenský - Belžík, Piták, Žitný, Hájek, Zachoval - Škoda, Toula. II. poločas: Rezek – Boledovič, Nazarov, Mervard, Bejbl – Š. Beran, Dufek, Koffi, Mikulanda – Rama, Pikolon.
FK Příbram: Šiman (46.Bleha) - Fatrdle, Švestka, Mazur (46. Ret T.), Antwi - Roušar (46.Koffi), Dohnal - Kindlmann (46. Pivetz), Čajko (46. Zápotočný), Ret F. (46. Čadek) - Gornický (46.Kareš)