Priske získal s Feyenoordem první trofej. Rotterdam po osmigólové přestřelce vyhrál po penaltách Superpohár

Fotbalisté Feyenoordu ovládli nizozemský Superpohár Johanna Cruijffa, když po remíze 4:4 zvítězili v penaltovém rozstřelu nad PSV Eindhoven 4:2. V něm proměnil vítězný pokus exsparťan Dávid Hancko, který odehrál celý zápas, český záložník Ondřej Lingr nastoupil na hřiště v 69. minutě. První trofej na lavičce Feyenoordu tak získal ještě na jaře kouč pražské Sparty Brian Priske.

Feyenoord, který se do zápasu dostal coby vítěz domácího poháru, prohrával s úřadujícím nizozemským mistrem už od 9. minuty, skóre ale do poločasu otočil a poté vedl ještě 3:2 a 4:3, když v 80. minutě z penalty vyrovnal Luuk de Jong.

V rozstřelu Feyenoord ani jednou ze čtyř pokusů nezaváhal, naopak Eindhoven dvě penalty neproměnil. Rotterdamský klub vyhrál soutěž po šesti letech a celkově popáté.