Zlín díky gólu Poznara i potřetí zvítězil doma 1:0 a upevnil si vedení ve druhé lize

Fotbalisté Zlína vyhráli v 5. kole Chance Národní Ligy nad Žižkovem 1:0. Tímto výsledkem tak skončil i třetí zápas Ševců na Letné v této sezoně. Zlín díky gólu Tomáše Poznara vyhrál počtvrté v řadě a upevnil sivedení v neúplné tabulce, před druhou Chrudimí, která má zápas k dobru, má nyní čtyřbodový náskok. Ve druhém pátečním zápase se rozešly Prostějov a Vlašim smírně 1:1.

Poznar se trefil už v 7. minutě hlavou a skóroval tak poprvé od letního návratu do klubu. Ševci výhru udrželi i díky tomu, že ani napopáté v novém ročníku neinkasovali. Žižkov prohrál podruhé v sezoně a je devátý.

Naopak na první vítězství v sezoně stále čeká Prostějov, i když už od 13. minuty hrál přesilovku po vyloučení Kurky. O osm minut sice otevřel skóre zápasu Matoušek, v 57. minutě však vyrovnal Hodek. Prostějov je v tabulce po třetí remíze čtrnáctý, Středočeši udrželi neporazitelnost a jsou na čtvrté příčce.

Dostálek je nově asistentem Vyškova. Hodně si od něj slibujeme, řekl kouč Kameník