Slovan po historickém postupu do Ligy mistrů doma schytal debakl 0:5 od Žiliny

Fotbalisté Slovanu Bratislava pět dní po historickém postupu do Ligy mistrů schytali debakl v domácí soutěži. Svěřenci Vladimíra Weisse dostali na vlastním stadionu pět gólů od Žiliny, sami se v šlágru do střelecké listiny nezapsali a po úvodních čtyřech výhrách vyšli ve slovenské lize naprázdno. V čele tabulky mají úřadující šampioni před svými přemožiteli už jen jednobodový náskok.

Slovan na Tehelném poli nastoupil jen se třemi hráči ze základní sestavy ze středeční postupové odvety proti Midtjyllandu. V závěrečné čtvrthodině první půle domácí obranu překonali Adrián Kaprálik a Timotej Hranica. Do druhého poločasu už nenastoupil v dresu Slovanu český bek Jurij Medveděv, ale ani další změny v sestavě pokrok nepřinesly. Po hodině hry zvýšil Dávid Ďuriš a v poslední desetiminutovce dokonal zmar Weissova týmu dvěma góly střídající Mário Sauer.

Slovan prohrál poprvé po 13 soutěžních utkáních.

SLOVAN SE TĚŠÍ MEZI ELITU. DOJDE NA STŘETNUTÍ OSUDU, STRHNE SE FOTBALOVÁ MÁNIE, ZNÍ ZE SLOVENSKA

Slovenská fotbalová liga - 6. kolo:

Slovan Bratislava - Žilina 0:5, Trnava - Ružomberok 2:2 (gól domácích Kratochvíl, gól hostů Hladík).