Bayern si poradil s Benfikou, Ronaldo pečetil dramatický obrat Rudých ďáblů

Bayern si poradil s Benfikou, Ronaldo pečetil dramatický obrat Rudých ďáblůFlashscore
Středeční večer nabídl další porci zápasů skupinové fáze Ligy mistrů. V podvečer přivítala Barcelona na camp Nou Dynamo Kyjev a nakonec rozhodla jediná branka utkání, kterou vstřelil v první půli Piqué. Dařilo se také Salzburgu, který dvěma trefami Okafora a jedné Adeyemiho porazil Wolfsburg 3:1. Za hosty se střelecky prosadil pouze Nmecha.

Bavorský obr nepustil v Lisabonu Benfiku ke slovu a mezi střelce se zapsali ve druhé půli Sané a Lewandowski. Čtyři branky si připsala také londýnská Chelsa, která na Stamford Bridge uspěla díky dvěma proměněným penaltám Jorginha a přesných zásazích Christensena a Havertze.

Juventus se dlouho trápil proti Zenitu Petrohrad a italský klub spasil až čtyři minuty před koncem Kulusevski. Velké drama nabídla bitva na Old Trafford, ve kterém Manchester United po poločase prohrával 0:2. Po změně stran se ale Rudí ďáblové nadechli k obratu a po trefách Rashforda a Maguireho pečetil výhru Ronaldo.

Liga mistrů:

Dynamo Kyjev 1:0 Branka: 36. Piqué

Salzburg - Wolfsburg 3:1 Branky: 3. Adeyemi, 65. a 77. Okafor - 15. L. Nmecha

Benfica - Bayern 0:4 Branky: 70. a 85. Sané, 80. vlastní Everton, 82. Lewandowski

Chelsea - Malmö 4:0 Branky: 9. Christensen, 21. z penalty a 57. z penalty Jorginho, 48. Havertz

Lille - Sevilla 0:0

Manchester United - Atalanta 3:2 Branky: 53. Rashford, 75. Maguire, 81. Ronaldo - 15. Pašalić, 29. Demiral

Young Boys - Villarreal 1:4 Branky: 77. Elia - 6. Yeremi, 16. G. Moreno, 89. A. Moreno, 90+2. Chukwueze

Zenit Petrohrad - Juventus 0:1 Branka: 86. Kulusevski