Bohemians 1905 remizovali v přípravě se srbským týmem Napredak

Bohemians 1905 remizovali v přípravě se srbským týmem NapredakFlashscore
Bohemians 1905 remizovali v přípravě se srbským týmem Napredak Kruševac 1:1. Obě branky padly už v úvodních osmi minutách. Pražané vedli zásluhou Martina Dostála, za Napredak srovnal Marko Obradovič.

"Klokani" neprohráli ani druhý zápas na soustředění ve Slovinsku, ve čtvrtek zdolali maďarský Paks 4:1. Svěřenci trenéra Jaroslava Veselého dnes původně měli hrát proti Lokomotivě Záhřeb, z organizačních důvodů se ale soupeř změnil.

Ve středu se Bohemians utkají ve Vídni s tamní Austrií, o čtyři dny později vyzvou doma v generálce na novou ligovou sezonu Trenčín.

Přípravné utkání v Ptuji (Slovinsko):Bohemians Praha 1905 - Napredak Kruševac 1:1 (1:1)Branky: 3. Dostál - 8. Obradovič.Bohemians - I. poločas: Soukup - A. Kadlec, Křapka, M. Kadlec - Dostál, Smrž, Jindřišek, Kovařík - Zeman, Hrubý - Drchal. II. poločas: Valeš - Hůlka, Petrák, Vondra - Dostál, Jánoš, Čermák, Hybš - Ristovski, Matoušek - Hilál. Trenér: Veselý.

Sparta míří do Bavorska i s Kairinenem. V kádru není talentovaný kanonýr Šiler, ani stoper Vydra, co reprezentanti?