Brémy bez Pavlenky nakonec neustály nápor Dortmundu, prolomení přinesl Brandt

Brémy bez Pavlenky nakonec neustály nápor Dortmundu, prolomení přinesl BrandtFlashscore
Fotbalisté Dortmundu v předehrávce osmého kola německé ligy doma porazili Brémy 1:0 a posunuli se do čela neúplné tabulky. Hostům chyběl zraněný brankář Jiří Pavlenka, jenž má od reprezentačního srazu problémy s přitahovači stehen. O vítězství favorizované Borussie rozhodl Julian Brandt ve svém jubilejním 300. bundesligovém utkání.

Domácí se v prvním poločase navzdory převaze neprosadili, několik dobrých zákroků předvedl gólman Zetterer. Hráči Dortmundu zahazovali šanci i po změně stran, ale v 67. minutě si na Canův pas mezi obránce naběhl Brandt a sám před brankou nezaváhal. V ligovém ročníku skóroval potřetí, ve 300 ligových zápasech dohromady zaznamenal 61 gólů.

Borussia už v závěru náskok neztratila a v sezoně domácí soutěže udržela neporazitelnost. Brémy nebodovaly potřetí za sebou a jsou na 14. místě.