Česká liga zná své složení pro další sezónu. Bohemians 1905 i Teplice uspěly v barážové loteriiFlashscore
Česká nejvyšší soutěž v neděli poznala zbylé dva účastníky pro další ročník. Odvety v baráži dopadly lépe pro kluby, které v ní v uplynulé sezóně účinkovaly. Teplice dokázaly na půdě Vlašimi uhrát remízu 2:2, Bohemians 1905 pak v Ďolíčku zvítězilo nad Opavou 2:0.

Vlašim - Teplice:

Teplice zamířili na půdu Vlašimi s komfortním náskokem. Svěřenci kouče Jarošíka uspěli v úvodním duelu 3:0, a tak jim remíza 2:2 v odvetě příliš vrásek neudělala. Skóre otevřel ve 34. minutě Svoboda, ale již o chvíli později srovnal Mareš. Domácí však byli při chuti, což potvrdil v první půli Zlatohlávek. Po změně stran pak na konečných 2:2 srovnal Sejk.

Bohemians 1905 - Opava:

Klokani v úvodním duelu uspěli na půdě slezského soupeře díky jediné brance utkání, což jim do odvety dávalo lehkou výhodu. V Ďolíčku však pražský celek od úvodních minut směřoval za setrváním v české nejvyšší soutěži, jak v sedmnácté minutě deklaroval Köstl. Po změně stran pak Chramosta náskok navýšil a rozhodl tak o výhře 2:0.

Vlašim - FK Teplice 2:2Branky: 34. Svoboda, 40. Zlatohlávek - 36. Mareš, 49. SejkPrvní zápas 0:3

Bohemians Praha 1905 - SFC Opava 2:0Branky: 17. Köstl, 68. ChramostaPrvní zápas 1:0