Chelsea splnila roli favorita na půdě Norwiche, Wolverhampton řádil proti WatforduFlashscore
Londýnská Chelsea si veze zasloužené tři body z půdy Norwiche. Blues poslal do vedení již krátce po úvodním hvizdu Chalobah, kterého v první půli následoval také Mount. Po změně stran sice snížil z penalty Pukki, ale v samotném závěru pak Havertz upravil na konečných 1:3.

Newcastle urval důležité tři body proti Southamptonu, přestože musel otáčet nepříznivý stav po trefě Amstronga. Wood s Guimaraesem ale obstarali branky, které vedly k výhře 2:1. Leeds pocítil sílu Aston Villy a mezi střelce se opět zapsal Coutinho. Pozadu ale nezůstali ani Cash s Chambersem. Wolverhampton nepustil doma Watford ke slovu a zvítězil vysoko 4:0. Skóre otevřel Jiménez, kterého následovali Podence a Neves. Smolařem se stal v první půli Cucho, jenž vykázal vlastní gól.

Norwich - Chelsea 1:3 Branky: 69. z penalty Pukki - 3. T. Chalobah, 14. Mount, 90. Havertz

Southampton - Newcastle 1:2 Branky: 25. Armstrong - 32. Wood, 52. Guimarães

Wolverhampton - Watford 4:0 Branky: 13. Jiménez, 23. vlastní Cucho, 21. Podence, 84. Neves

Leeds - Aston Villa 0:3 Branky: 22. Coutinho, 65. Cash, 73. Chambers