Citizens obhájili titul v Premier League, Liverpool si vyšlápl na Wolves a Arsenal na EvertonFlashscore
Svěřenci kouče Pepa Guardioly třemi góly ve druhém poločase otočili zápas proti Aston Ville a po výhře 3:2 obhájili titul v Premier League. Jedná se již o jejich osmý ligový titul v historii. Zvítězili se ziskem 93 bodů nad druhým Liverpoolem, který získal o bod méně.

Arsenal si doma vyšlápl na Everton a po první půle vedl po brankách Martinelliho Nketiaha. Za hosty se v nastaveném čase prosadil Van de Beek. Po změně stran londýnský klub opět slavil góly a mezi střelce se zapsali Soares, Gabriel a Odegaard.

Londýnský West Ham nestačil na Brighton a po brankách Veltmana, Grosse a Welbecka podlehl 3:1. Kladiváři se prosadili pouze ve čtyřicáté minutě zásluhou Antonia. Rudým ďáblům se nedařilo na půdě Crystal Palace a rozhodla jediná branka utkání z první půle, kterou vstřelil Zaha.

Chelsea se proti Watfordu dostala do vedení již v jedenácté minutě, kdy přesně zamířil Havertz. Tři minuty před koncem však Gosling srovnal, ale Blues odpověděli v nastaveném čase brankou Barkleye. Liverpool dokázal na Anfield Road rozdrtit Wolves a přesné zásahy slavili Mané, Salah a Robertson.

Tottenham nepustil Norwich ke slovu. Dva přesné zásahy generovali Kulusevski a Son, jednou se prosadil také Kane. Manchester City nevstoupil do závěrečného zápasu dobře a Aston Villu poslal v první půli do vedení Cash. Po změně stran zvýšil náskok Coutinho, ale Citizens se dokázali oklepat a po dvou trefách Gündogana a jedné z kopaček Rodriho po zásluze slavili mistrovský titul.

Premier League - 38. kolo:

Arsenal - Everton 5:1 Branky: 27. z penalty Martinelli, 31. Nketiah, 56. Soares, 59. Gabriel, 82. Ødegaard - 45+3. Van de Beek

Brentford - Leeds 1:2 Branky: 78. Canos - 56. z penalty Raphinha, 90+4. Harrison

Brighton - West Ham 3:1 Branky: 51. Veltman, 80. Groß, 90+2. Welbeck - 40. Antonio

Burnley - Newcastle 1:2 Branky: 69. Cornet - 20. z penalty a 60. Wilson

Crystal Palace - Manchester United 1:0 Branka: 37. Zaha

Chelsea - Watford 2:1 Branky: 11. Havertz, 90+1. Barkley - 87. Gosling

Leicester - Southampton 4:1 Branky: 50. Maddison, 74. Vardy, 81. a 90+6. Pérez - 79. z penalty Ward-Prowse

Liverpool - Wolves 3:1 Branky: 24. Mané, 84. Salah, 89. Robertson - 3. Neto

Man City - Aston Villa 3:2 Branky: 76. a 81. Gündogan, 78. Rodri - 37. Cash, 69. Coutinho

Norwich - Tottenham 0:5 Branky: 16. a 64. Kulusevski, 32. Kane, 70. a 75. Son