Citizens vyhráli nad Chelsea, Souček rozhodl gólem zápas proti Evertonu

Citizens vyhráli nad Chelsea, Souček rozhodl gólem zápas proti EvertonuFlashscore
Český záložník Tomáš Souček prožívá skvělou formu a opět se prosadil i střelecky, tentokrát jeho kvality na vlastní pěst poznal i Carlo Ancelotti! Manchester United si na Nový rok připsal vítězství nad Aston Villou. Úspěšný byl i Mourinhův Tottenham i Artetův Arsenal. Manchester City v neděli porazil Chelsea.

West Ham totiž vyhrál na hřišti Evertonu 1:0, skóre bylo přitom až do 86. minuty vyrovnané. Pak udeřil právě český reprezentant a zajistil tim Kladivářům důležité tři body proti ve formě hrajícímu Evertonu. Na Nový rok doma Red Devils hostili Aston Villu a zvítězili 2:1, za domácí se trefili Martial a Fernandes.

První zápas v roce 2021 vyhrál i Tottenham vedený Josém Mourinhem, ten porazil Leeds 3:0. Tři body získal i Crystal Palace za výhru nad Sheffieldem. V rámci přestřelky Brightonu a Wolverhamptonu bylo k vidění šest branek, každý brankář inkasoval tři a byla z toho zajímavá remíza 3:3.

Arsenal po mizerné formě ke konci minulého roku našel během Vánoc formu a proti WBA si připsal třetí výhru v řadu. Vítězství 4:0 koordinoval Alexandre Lacazette dvěma brankami.

Nedělní duel Newcastlu s Leicesterem během první půle branky nenabídl, ale po změně stran udeřili za hosty Maddison a Tielemans. Carroll osm minut před koncem snížil a pokusil se zápas zdramatizovat, ale Lišky své vedení udržely. Citizens vedli ve šlágru nad Chelsea v poločase už 3:0 a vedení udrželi celý zápas, vyhráli nakonec 3:1.

Premier League, 17. kolo:

Everton - West Ham 0:1 (0:0)Branka: 86. Souček

Manchester United - Aston Villa 2:1 (1:0) Branky: 40. Martial, 61. Fernandes (pen.) - 58. Traoré

Tottenham - Leeds 3:0 (2:0) Branky: 29. Kane (pen.), 43. Son, 50. Alderweireld

Crystal Palace - Sheffield 2:0 (2:0) Branky: 4. Schlupp, 45+6. Eze

Brighton - Wolverhampton 3:3 (1:3) Branky: 13. Connolly, 46. Maupay (pen.), 70. Dunk - 19. Saiss, 34. Burn (vl.), 44. Neves (pen.)

West Bromwich Albion - Arsenal 0:4 (0:2) Branky: 23. Tierney, 28. Saka, 60. a 64. Lacazette

Newcastle - Leicester 1:2 (0:0)Branky: 82. Carroll - 55. Maddison, 72. Tielemans

Chelsea - Manchester City 1:3 (0:3) Branky: 90+2. Hudson-Odoi - 18. Gündogan, 21. Foden, 34. de Bruyne