Dohrávka v Ďolíčku dopadla lépe pro domácí. Góly slavili Puškáč, Köstl i Necid

Dohrávka v Ďolíčku dopadla lépe pro domácí. Góly slavili Puškáč, Köstl i NecidFlashscore
Dohrávka třináctého kola české nejvyšší soutěže dopadla v Ďolíčku lépe pro domácí výběr, který mohl po závěrečném hvizdu slavit zisk tří bodů po výhře 3:0. Klokani tak odčinili víkendový debakl na půdě Plzně, ve kterém inkasovali hned šest branek. Karviná naopak potvrdila roli jednoho z favoritů na sestup a aktuálně se krčí na konci tabulky spolu s Teplicemi.

Domácí se ujali vedení zhruba po dvaceti minutách hry, kdy Hronek nacentroval míč na Puškáče. Brankář hostů Bolek nejprve skvělým zákrokem míč vyrazil, ovšem jen k autorovi hlavičky, který jej pak bez problémů procpal za brankovou čáru.

O pouhé dvě minuty později se další asistencí blýskl Hronek, který dlouhým autem poslal míč na Köstla. Definitivní klid pak pro Bohemians přišel devět minut před závěrečným hvizdem, kdy se po přihrávce Chramosty míče chopil Necid, který nejprve obešel brankáře Bolka a poté zakončil do prázdné brány.

Fortuna liga - 13. kolo:

Bohemians - Karviná 3:0

Branky: 22. Puškáč, 24. Köstl, 81. Necid. Rozhodčí: Franěk - Caletka, Pečenka - Berka (video). ŽK: Květ (Bohemians). Diváci: 1000 (omezený počet).Bohemians: Le Giang - Dostál, Jindřišek, Köstl - Fulnek, Ljovin, Květ (83. Nový), Kovařík (72. Bartek) - Hronek (83. Novák) - Puškáč (59. Necid), Keita (72. Chramosta). Trenér: Klusáček.Karviná: Bolek - Santos, Šindelář, Buchta - Křapka (74. Mikuš), Mangabeira (46. Stropek), Qose, Šehič (79. Jurásek) - Čmelík (80. Svoboda), Nešický (65. Sinjavskij) - Durosinmi. Trenér: Páník.