Eintracht ztratil dva body doma s Bochumí a mohou se na něj dotáhnout vlci z Wolfsburgu. Tuchel si zítra odbyde premiéru v Der KlassikerFlashscore
Páteční program 26. kola německé Bundesligy připravil střetnutí mezi Frankfurtem a Bochumí. Domácí favorit se musel spokojit s remízou 1:1. Bodová ztráta Eintrachtu dává šanci ostatním týmům přiblížit se k 6. příčce zaručující kvalifikaci Evropské konferenční ligy. Šanci pro toto kolo dostávají Wolfsburg, Leverkusen a Mohuč. Zítřejší program uzavře Der Klassiker. Ostře sledované střetnutí mezi Bayernem a Dortmundem bude premiérou pro nového lodivoda bavorského giganta, Thomase Tuchela.

Fotbalisté Frankfurtu remizovali v předehrávce 26. kola německé ligy s Bochumí 1:1 a ani v pátém bundesligovém zápase za sebou nedokázali zvítězit. V neúplné tabulce jsou sice dál šestí, na poslední příčce zajišťující postup do evropských pohárů se na ně ale o víkendu může bodově dotáhnout Wolfsburg. Obě branky padly už v úvodní půlhodině zápasu. Na vedoucí trefu hostujícího Takuma Asana ze 14. minuty odpověděl ve 22. minutě z pokutového kopu Randal Kolo Muani. Další branku už ale domácí před 50.000 diváky navzdory herní převaze nepřidali. Na soutěžní výhru čekají vítězové Evropské ligy od poloviny února. Bochum naopak v lize bodovala potřetí za sebou a na 14. místě má nad zónou sestupu aktuálně náskok pěti bodů.