Hynek působil u moravského klubu od června minulého roku. Pod jeho taktovkou Zbrojovka odehrála devatenáct ligových utkání, čtyři vítězně, sedm z nich skončilo remízovou a v osmi případech se jednalo o prohru. V MOL Cupu skončilo Brno ve třetím kole, kde nestačilo na pražskou Spartu.
"Děkuji Zbrojovce za možnost být její součástí. Velké poděkování patří realizačnímu týmu, hráčům, vedení a především fanouškům, kteří nás po celou sezónu neúnavně podporovali. Klubu držím palce v jeho nově nastolené cestě a přeji mu hodně štěstí do zbytku sezóny,“ okomentoval Hynek svůj konec u týmu.
Zbrojovka se aktuálně v tabulce druhé nejvyšší české soutěže nachází na čtrnáctém místě a hrozí jí sestup. Rezerva Baníku na předposledním místě má stejně bodů, ale zápas k dobru, poslední Varnsdorf ztrácí bodů pět, ale taktéž má odehráno o zápas méně.
"Po důkladné analýze současné situace a s vědomím toho, že postavení v tabulce neodpovídá možnostem týmu a ani jeho výkony nenaplnily očekávání, jsme se s trenérem Hynkem dohodli na ukončení spolupráce. Cílem je dát týmu potřebný impuls a pomůže naplno rozvinout jeho potenciál. Jaroslavu Hynkovi bych chtěl poděkovat za veškerou práci, kterou pro klub odvedl, a do budoucna mu přeji mnoho úspěchů jak v profesním, tak osobním životě," zaznělo v prohlášení sportovního ředitele klubu Martina Jiránka.