Krejčí přišel o konkurenta a dál čeká na první výhru. Dočká se premiéry proti Priskemu?

Ladislav Krejčí s Gironou ještě nazvítězil.
Ladislav Krejčí s Gironou ještě nazvítězil.Girona CF
Český fotbalový reprezentant Ladislav Krejčí (25) nastoupil podruhé ve španělské lize v základní sestavě Girony a pomohl jí k remíze 1:1 na hřišti Celty Vigo. Krejčí zatím hrál za svůj nový tým v soutěžním zápase od začátku jen dvakrát. V Lize mistrů proti PSG a pak ještě ve španělské lize ve Valencii.

Ve Vigu se postavil po bok zkušeného nizozemského stopera Blinda, který v prvním poločase nahrál na gól Herrerovi a brzy po přestávce musel být kvůli zranění střídán. Domácí v závěru vyrovnali a ve středu tabulky mají o bod více než jejich soupeř.

Komplikací pro Gironu je zranění nizozemského stopera Daleyho Blinda. Krejčího konkurent opustil hřiště v 54. minutě a jeho start v dalších duelech je najistý.

Girona bude ve středečním zápase Ligy mistrů hostit Feyenoord, nedávný kapitán Sparty tak narazí na svého bývalého kouče Priskeho.