Tepličtí přijeli na Letnou a dobře věděli, že pro Letenské je MOL Cup šancí, jak získat trofej. Severočeši se ale prali s favoritem statečně. "Chtěli jsme odčinit Jablonec, kluci podali hrdý výkon. Odehráli jsme atraktivní utkání se smutným koncem pro nás,“ věděl kouč.
Frťalův tým na půdě Sparty dvakrát prohrával, vždy ale našel gólovou odpověď a duel dovedl až do prodloužení, kde v závěru inkasoval třetí branku. "Kluci si dokázali, že jsou schopní hrát se silnými soupeři do poslední minuty,“ hledal pozitiva teplický kouč.
Do rozboru, co nakonec duel rozhodlo, se pouštět před kamerami nechtěl. I podle expertů ve studiu Oneplay Sport šel ale klíčový gól na vrub gólmana Richarda Ludhy (24). "Co rozhodlo? O tom budu mluvit s kluky v kabině,“ odmítl debatu Frťala.
"Skvělé utkání i díky Teplicím. Myslím, že je může mrzet, že to nedotáhly aspoň do penaltového rozstřelu,“ pochválil severočeský tým i legendární kanonýr české reprezentace Jan Koller, který je ambasadorem MOL Cupu.
"Byl to turbulentní zápas, kde byla spousta emocí, zajímavých momentů. Byly tam odvolané góly. Teplice byly sympatické, dokázaly na spoustu věcí zareagovat. Pochválit musím v brance Sparty Surovčíka, jak chytil Mičevičovi centr, to byl jeden ze zásadních momentů. Nakonec to Sparta díky trestnému kopu Haraslína zvládla v prodloužení urvat, ale zápas to byl nahoru dolů,“ dodal svůj pohled na utkání další z expertů Jakub Podaný.