Levante nepustilo Elche ke slovu, Benzema úřadoval proti Vallecanu

Levante nepustilo Elche ke slovu, Benzema úřadoval proti VallecanuFlashscore
Poslední tým tabulky právě probíhajícího ročníku La Ligy se nadechl a v páteční předehrávce 26. kola získal cenné tři body s Elche. Skóre se měnilo již v prvním poločase, kdy se střelecky prosadil Morales. Po změně stran zvýšil náskok domácích De Frutos. Levante kromě komfortního náskoku získalo i více klidu v 73. minutě, kdy po tvrdém faulu spatřil červenou kartu Gumbau. V samotném závěru pak výhru domácích zpečetil Melero.

Mallorca neubránila svou půdu před nájezdem Valencia a utkání rozhodla jediná branka utkání, kterou obstaral již ve 4. minutě Gabriel Paulista.

Real Madrid slaví zisk dalších tří bodů, ale na půdě Raya Vallecana to neměl vůbec jednoduché. Recept na defenzivu nalezl až sedm minut před koncem Benzema, který rozhodl o hubené výhře 1:0 pro hosty.

Real Sociedad - Osasuna 1:0Branky: 52. Elustondo

Barcelona - Athletico Bilbao 4:0Branky: 37. Aubameyang. 73. Dembele, 90. de Jong, 90 (+3). Depay