Monaco doma vyzrálo na Lyon, Saint-Étienne otáčelo s Montepellierem

Monaco doma vyzrálo na Lyon, Saint-Étienne otáčelo s MontepellieremFlashscore
Třiadvacátým kolem pokračuje první únorový víkend také francouzská Ligue 1. Ta měla na programu v sobotu dvě utkání. Saint-Étienne si nejprve doma poradilo s Montpellierem a Monaco ve večerním klání porazilo na domácí půdě Lyon 2:0.

Skvělý konec ukání v podání fotbalistů Saint-Étienne nabídl zápas s Montpellierem. Étienne toti ještě v 80. minutě prohrávali 0:1 a nakonec si onáší vítězství 3:1. Opravdu dlouho to vypadalo, že si Montpellier udrží těsné vedení, které získal v jedenácté minutě utkání. Nakonec alepřišel totální kolaps a domácí tak mohou slavit minimálně dočasné vyhoupnutí ze dna francouzské ligy.

V souboji čtvrtého Monaca se šestým Lyonem vedl knížecí klub prakticky téměř celé utkání o dvě branky. Dvoubrankové vedení si domácí nahráli už v první pětačtyřicetiminutovce, kdy se díky skvělému začátku dostali do vedení již ve druhé minutě utkání. Druhý gól pak monačtí fotbalisté přidali ve 27. minutě a ve zbytku utkání si již náskok zkušeně uhájili.

Ligue 1 - 23. kolo:

Saint-Étienne - Montpellier 3:1 Branky: 82. Hamouma, 90. Nordin, 90+3. Chazrí – 11. Wahi.

Monaco - Olympiue Lyon zatím 2:0 Branky: 2. Jean Lucas, 27. Ben Yedder.

Marseille - Angers 5:2 Branky: 18., 70. a 78. Milik, 21. Gerson, 85. Ünder - 8. Fulgini, 11. Bentaleb

Lorient - Lens 2:0 Branky: 43. Soumano, 76. Koné

Troyes - Metz 0:0

Nice - Clermont 0:1 Branka: 77. Rashani

Reims - Bordeaux 5:0 Branky: 40. Ekitike, 46. a 76. Munetsi, 59. Matusiwa, 63. Faes

Strasbourg - Nantes 1:0 Branka: 74. Lienard

Rennes - Brest 2:0 Branky: 20. Laborde, 90. Terrier

Lille - Paris SG 1:3 Branky: 28. Botman - 10. a 51. Danilo, 32. Kimpembe, 38. Messi, 67. Mbappé