Neapol vyloupila Turín, Inter Milán urval další tři body a přiblížil se titulu, Morata hasil bod proti FiorentiněFlashscore
Kolo začalo soubojem týmů ze spodní poloviny tabulky. Janov doma hostil Spezii a utkání zvládl a vyhrál poměrem 2:0. Skóre otevřela v 63. minutě domácí hvězda Scamacca, na 2:0 poté před koncem zvýšil Shomurodov. Celkem sedm gólů bylo k vidění v Parmě, která hostila Crotone. Souboj posledního s předposledním ovládlo poslední Crotone poměrem 4:3. Vítězný gól zaznamenal Simy, jenž v utkání skóroval dvakrát. Oba týmy mají ale se záchranou ještě hodně práce.

Sampdoria Janov i s Jakubem Janktem v sestavě nestačila na Sassuolo a podlehla mu 0:1. Jedinou trefu zápasu obstarala domácí hvězda Domenico Berardi, o jehož stál i Manchester United. Sassuolo a Sampdoria jsou tak momenetálně v tabulce sousedé, dělí je ovšem sedm bodů.

Udinese zavítalo na půdu Beneventa a už od úvodních minut prokazovalo hlad po úspěchu. Skóre otevřel Molina, jehož následoval Arslan. Domácí sice zásluhou Violy dokázali snížit, ale po změně stran udeřili Stryger Larsen a Braaf. Lapadula sedm minut před koncem už jen upravil na 2:4.

Inter Milán zvládl další misi k cestě za mistrovským titulem, když v neděli porazil Hellas Verona jedinou brankou utkání, kterou obstaral ve druhém poločase Darmian. Fiorentina doma zaskočila Juventus, když se v první půli dostala do vedení po proměněné penaltě Vlahovičem. Po změně stran srovnal stav na konečných 1:1 Morata.

Hořký konec přinesla pro římské AS přestřelka na půdě Calcia. Domácí poslal do vedení hned zkraje Lykogiannis, ale na jeho trefu dokázal reagovat Pérez. Calcio však po změně stran udeřilo dvojitě díky Marinovi a Joao Pedrovi, proto branka Fazia jen snižovala na konečných 3:2.

Neapol porazila FC Turín po dvou gólech v úvodní čtvrthodině 2:0 a dál se drží v boji o postup do Ligy mistrů.

Serie A, 33. kolo:

Janov - Spezia 2:0 (0:0) Branka: 63. Scamacca, 86. Shomurodov Červená karta: 87. Ballardini (Janov)

Parma - Crotone 3:4 (1:3) Branky: 29. Hernani, 49. Gervinho, 54. Mihaila - 14. Magallan, 42. a 69. (pen.) Simy, 45+1. Ounas

Sassuolo - Sampdoria Janov 1:0 (0:0) Branka: 69. Berardi

Benevento - Udinese 2:4 (1:2)Branky: 34. Viola z pen., 83. Lapadula - 4. Molina, 31. Arslan, 49. Stryger Larsen, 73. Braaf

Fiorentina - Juventus 1:1 (1:0)Branky: 29. Vlahović z penalty - 46. Morata

Inter Milán - Hellas Verona 1:0 (0:0)Branka: 76. Darmian

Calcio - AS Řím 3:2 (1:1)Branky: 4. Lykogiannis, 57. Marin, 64. Joao Pedro - 27. C. Pérez, 69. Fazio

Atalanta - Bologna 5:0 (2:0)Branky: 22. Malinovskyj, 44. Muriel z penalty, 57. Freuler, 59. Zapata, 73. Mirančuk

Turín FC - Neapol 0:2 (0:2)Branky: 11. Bakayoko, 13. Osimhen