Paris St. Germain otočil vývoj utkání s Brestem a zvítězil 3:1, soupeři Sparty se ve francouzské lize nedaříFlashscore
Fotbalisté Paris St. Germain otočili vývoj domácího utkání s Brestem, zvítězili 3:1 a zachovali si po čtvrtém kole ve francouzské lize stoprocentní bilanci. Brest, jenž 6. listopadu nastoupí na Letné proti Spartě v Lize mistrů, je dvanáctý, má jen tři body za výhru nad St. Étienne.

Brest šel do vedení ve 29. minutě po penaltě Del Castilla, ale ještě do poločasu odpověděl Dembélé. Pařížané ve druhém poločase rozhodli dvěma góly v rychlém sledu. Nejprve se v 73. minutě prosadil ranou do horního rohu Ruiz a jen o pár desítek sekund později pečetil výsledek opět Dembélé.

Francouzská liga - 4. kolo:Marseille - Nice 2:0 (40. Maupay, 53. Luis Henrique)Auxerre - Monako 0:3 (8. Kehrer, 25. Vanderson, 89. Zakaria)Paris St. Germain - Brest 3:1 (42. a 74. Dembélé, 73. Ruiz - 29. Del Castillo z pen.).