PSG v generálce na Bayern podlehlo Monaku a připsalo si druhou prohru v řadě

PSG v generálce na Bayern podlehlo Monaku a připsalo si druhou prohru v řaděFlashscore
Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Paris Saint-Germain nestačil bez zraněného Kyliana Mbappého a Lionela Messiho na Monako, se kterým prohrál 1:3. Výhru domácích zařídil francouzský útočník Wissam Ben Yedder, který vstřelil dvě branky a na třetí přihrál.

PSG po vypadnutí v osmifinále Francouzského poháru s Marseille prohrálo i v lize. Skóre zápasu otevřel již ve čtvrté minutě Golovin. O 14 minut později udělal mladý obránce hostů Bitshiabu chybu v rozehrávce, kterou potrestal Ben Yedder a Monako vedlo již o dvě branky.

Ve 39. minutě se po Bernatově křížné přihrávce prosadil do prázdné branky šestnáctiletý Zaire-Emery, Monako však odpovědělo ještě před koncem poločasu. Ben Yedder se trefil již počtrnácté v tomto ročníku a společně s Balogunem z Remeše vede tabulku střelců.

Paris Saint-Germain je dál na prvním místě s náskokem sedmi bodů na Monako, které v tabulce přeskočilo Marseille. Olympique se utká dnes večer s Clermontem.