Real zakončil americké turné výhrou, Barcelonu nezachránil ani dvougólový kanonýr LewandowskiFlashscore
Fotbalisté Realu Madrid zakončili přípravné turné v USA vítězně. Po předchozích porážkách v El Clásicu s Barcelonou a s AC Milán zdolali úřadující šampioni Ligy mistrů před 63.000 diváky v Charlotte Chelsea 2:1. Ve druhém zápase v Baltimoru AC Milán porazil Barcelonu na penalty, v normální hrací době skončil zápas 2:2.

Real poslali v úvodním poločase do vedení dvěma góly v rozmezí osmi minut Lucas Vázquez a Brahim Díaz. Chelsea ještě do přestávky snížila zásluhou Noniho Maduekeho.

V dresu Barcelony se dvěma góly blýskl polský kanonýr Robert Lewandowski. Prvním ve 22. minutě snížil vedení soupeře, který po čtvrthodině hry vedl po gólech Luky Joviče a Christiana Pulisice v rozmezí pěti minut 2:0. Vyrovnání pak zařídil ve druhém poločase. Na penalty vyhrál AC 4:3.

DRZOST CHULIGÁNŮ NEZNÁ MEZÍ, VYLEZLI NA STŘECHU STADIONU V KRAKOVĚ. SUDÍ PŘERUŠIL ZÁPAS