Ronaldo opět hrdinou Juventusu, AC Milán porazil Benevento

Ronaldo opět hrdinou Juventusu, AC Milán porazil BeneventoFlashscore
Nedělní den nabídl hned celé patnácté kolo italské nejvyšší soutěže. Jako první přivítal Inter na své půdě Crotone a nakonec se radoval z vysoké výhry. Domácím zatrnulo, když ve 12. minutě udeřil Zanellato. Na jeho trefu dokázal reagovat Martínez, který si nakonec připsal hattrick. Zbylé střeli Interu obstarali Lukaku a Hakimi.

Římské AS se na body proti Sampdorii pořádně nadřelo a o výhře rozhodl až ve druhém poločase jedinou trefou Džeko. Janov si s Laziem body rozdělil za remízu 1:1. Další přesný zásah si připsal z pokutového kopu Immobile.

Dařilo se i Neapoli, která z půdy Cagliari odjížděla s výhrou 4:1. Dvě trefy zařídil Zielinski, po jedné pak Lozano a Insigne. Atalanta si zastřílela proti Sassuolu a uspěla 5:1. Dvojitou radost zaznamenal Zapata. AC Milán, lídr soutěže, poté porazil Benevento 2:0, mezi střelce se zapsali Kessie a Leao.

Juventus doma hostil Udinese a vítězství 4:1 dirigoval dvěma góly Cristiano Ronaldo, trefili se i Dybala a Chiesa, za hosty skóroval Zeegelaar.

Serie A - 15. kolo:

Inter - Crotone 6:2 (20., 57. a 78. Martínez, 31. Marrone vl., 64. Lukaku, 87. Hakimi - 12. Zanellato, 36. Golemič z pen.)AS Řím - Sampdoria 1:0 (72. Džeko)Atalanta - Sassuolo 5:1 (11. a 49. Zapata, 45. Pessina, 57. Gosens, 68. Muriel - 75. Chiriches)Cagliari - Neapol 1:4 (60. Joao Pedro - 25. a 62. Zielinski, 74. Lozano, 86. Insigne z penalty)Janov - Lazio 1:1 (58. Destro - 15. Immobile z penalty)Fiorentina - Bologna 0:0Parma - Turín 0:3 (8. Singo, 88. Izzo, 90+5. Gojak)Spezia - Verona 0:1 (75. Zaccagni)Benevento - AC Milán 0:2 (15. Kessie z pen., 49. Leao)Juventus - Udinese 4:1 (31. a 70. Ronaldo, 49. Chiesa, 90. Dybala - 90. Zeegelaar)