Slovácko muselo bitvu s Kolínem nad Rýnem odložit, Lingr vykřesal naději Slavie na postupFlashscore
Čtvrteční večer byl opět očekávaným lákadlem nejen pro tuzemské oko. Slovácko se chtělo na své půdě v Uherském Hradišti postavit na odpor Kolínu nad Rýnem, ale utkání bylo nakonec po osmi minutách herního času odloženo na páteční odpoledne z důvodu husté mlhy. Svěřenci kouče Martina Svědíka museli stejně jako bundesligový soupeř akceptovat rozhodnutí utkání ukončit a připravit se na něj znovu na další den od třinácté hodiny. Utkání pražské Slavie na půdě kosovského Ballkani dlouho vypadalo na bezbrankovou remízu, ale v 75. minutě poslal sešívané do vedení Lingr a do závěrečného hvizdu se tento stav nezměnil. Český klub má tak stále naději na postup do jarní vyřazovací fáze, přestože to nemá pevně ve svých rukou.
Evropská Liga:

Evropská liga nabídla ve čtvrtek další své kolo a o zajímavé výsledky rozhodně nebyla nouze. Lanarka doma uhrála remízu 3:3 s Dynamem Kyjev, když ukrajinský klub rozhodl o dělbě bodů až v nastaveném čase.

Stejným výsledkem skončilo také poměření sil Fenerbahce s Rennes, kde naopak dotahovali v poslední desetiminutovce domácí. Lazio v Římě přetlačilo Midtjylland, přestože prohrávalo od 8. minuty po trefě Isaksena. V první půli stihl srovnat Milinkovič-Savič, po změně stran obrat dokonal Pedro.

Betis si veze hubený náskok z Ludogorce, kde jedinou branku obstaral ve druhém poločase Fekir. Rozdílem jedné trefy uspěl Union Berlín doma v utkání s Bragou, kde střelecky úřadoval Knoche z penalty. PSV Eindhoven doma překvapivě vyhrál nad Arsenalem, když po změně stran přesné zásahy slavili Veerman a De Jong.

AEK Larnaka - Dynamo Kyjev 3:3 Branky: 26. a 72. Altman, 53. Rafa Lopes - 45+1. Vanat, 82. a 90+2. Harmaš

Curych - Bodo/Glimt 2:1 Branky: 67. Boranijaševič, 90+4. Marchesano - 45+1. Pellegrino

Fenerbahce - Rennes 3:3 Branky: 42. Valencia, 82. Zajc, 88. Mor - 5. a 30. Gouiri, 16. Terrier

Freiburg - Olympiakos 1:1 Branky: 90+3. Kubler - 17. El Arabi

HJK Helsinky - AS Řím 1:2 Branky: 54. Hetemaj - 41. Abraham, 62. vlastní Hoskonen

Manchester United - Šeriff 3:0 Branky: 44. Dalot, 65. Rashford, 81. Ronaldo

Nantes - Karabach 2:1 Branky: 17. Blas, 90+5. Ganago - 56. Ozobić z penalty

Omonia Nikósie - Real Sociedad 0:2 Branky: 45+2. Navarro, 60. Karrikaburu), Sturm Graz - Feyenoord 1:0 (90+3. Kiteishvili

Konferenční liga:

Slovácko muselo sice svůj zápas odložit, ale zbylá utkání byla odehrána. Anderlecht si rozdělil body s FCSB po remíze 2:2 a za domácí slavili přesné zásahy Verschaeren s Vertonghen, na druhé straně pak Compagno a Dawa.

Fiorentina uspěla na své půdě proti Basaksehiru 2:1. Hostující klub z Istanbulu poslal sice do vedení Aleksič, ale poté se dostal ke slovu Jovič, který obstaral dvěma přesnými zásahy obrat. Nice uspělo proti Partizanu Bělehrad, když se střelecky nemýlili Pépé a Lemina.

Villarreal si rozdělil body s Hapoelem Beer Sheva za remízu 2:2. Skóre otevřel ve druhé polovině Hemed z penalty, ale poté se dostali ke slovu domácí díky trefám Chukwuezeho a Danjumy. Yehezkel ale dokázal stav srovnat.

Anderlecht - FCSB 2:2 Branky: 38. Verschaeren, 75. Vertonghen - 60. Compagno, 82. Dawa

Austria Vídeň - Lech Poznaň 1:1 Branky: 70. Keles - 48. Ishak

Fiorentina - Istanbul Basaksehir 2:1 Branky: 26. a 62. Jović - 15. Aleksić

Nice - Partizan 2:1 Branky: 29. Pépé, 77. Lemina - 74. Gomes

Vaduz - Alkmaar 1:2 Branky: 77. Hasler - 50. Kerkez, 75. van Brederode

Villarreal - Hapoel Beer Sheva 2:2 Branky: 57. Chukwueze, 70. Danjuma - 48. Hemed z penalty, 79. Yehezkel

Basilej - Žalgiris 2:2 Branky: 2. Diouf, 18. Zeqiri - 43. a 62. Oyewusi

Dnipro-1 - Apollon 1:0 Branka: 39. Pichaljonok

Hearts - RFS 2:1 Branky: 3. Shankland, 12. Halliday - 39. Friesenbichler

Molde - Djurgaarden 2:3 Branky: 6. Brynhildsen, 21. Kaasa - 44. Edvardsen, 67. Asoro, 77. Radetinac

Shamrock - Gent 1:1 Branky: 3. Gaffney - 77. Hong

Sivasspor - CFR Kluž 3:0 Branky: 22. a 73. Yatabare, 65. Gradel

Slovan - Pjunik 2:1 Branky: 84. Kashia, 85. Ramírez - 64. Cociuc z penalty

West Ham - Silkeborg 1:0 Branka: 24. Lanzini z penalty

Ballkani - Slavia 0:1 Branky: 75. Lingr