Sparta bude muset dohánět dvoubrankové manko, Malmö porazilo Rangers

Sparta bude muset dohánět dvoubrankové manko, Malmö porazilo RangersFlashscore
Sparta se ve 3. předkole o milionářskou soutěž Champions League nedokázala vyrovnat s precizní hrou Monaka a do odvety musí stáhnout dvoubrankovou ztrátu. Malmö porazilo Rangers pouze o gól.

V zápase mezi Spartou a Monakem v prvním poločase příliš vyložených šancí nebylo. Domácí byli v úvodu utkání aktivní směrem dopředu a prezentovali se dobrým pohybem. Skóre zápasu otevřeli hosté ve 37. minutě po rohovém kopu, když se prosadil Hlavou Tchouaméni.

Po změně stran potvrdili roli favorita, a především kvalitu hráči Monaka, kteří v zápase začali ještě více dominovat a přidali i druhý gól. V 59. minutě využil zaváhání domácí obrany Volland a neměl problém skórovat. Výhra Monaka v poměru 2:0 nad Spartou je vzhledem k předvedenému výkonu zasloužené.

Liga mistrů – 3. předkolo:

Malmö – Rangers 2:1 (0:0) Branky: 47. Rieks, 49. Birmancevic – 90+5. Davis

Sparta Praha - AS Monako 0:2 (0:1) Branky: 37. Tchouaméni, 59. Volland Rozhodčí: Oliver - Betts, Hatzidakis (všichni Angl.) ŽK: Polidar, Pavelka - Fofana, Badiashile, Tchouaméni Diváci: 10.533 Sparta: Nita - Wiesner, Panák, Hancko, Polidar (77. Vindheim) - Karlsson (46. Juliš), Pavelka, Sáček, Dočkal (60. Karabec), Pešek - Hložek. Trenér: Vrba Monako: Nübel - Aguilar, Disasi, Badiashile, Caio Henrique - Fofana, Tchouaméni - Martins (88. Musaba), Volland (76. Fábregas), Golovin (76. Jakobs) - Ben Yedder (57. Diop). Trenér: Kovač

Kluž – Young Boys 1:1 (1:0)Branky: 4. Manea - 90+3. Sierro

Genk – Šachtar 1:2 (1:0)Branky: 39. Onuachu - 63. Tete, 81. Alan Patrick

PSV – Midtjylland 3:0 (3:0)Branky: 19. Madueke, 29. Gotze, 32. Gakpo

21:00 CZ Bělehrad – S. Tiraspol, Olympiakos – Ludogorets