Sparta zná soupeře pro předkolo Ligy mistrů, utká se s irským týmem Shamrock RoversFlashscore
Fotbalisté pražské Sparty už znají jméno soupeře pro druhé předkolo Ligy mistrů. Budou jím fotbalisté irského týmu Shamerock Rovers, kteří porazili Vikingur Rejkjavík 2:1. Dvojzápas začnou hráči pražského klubu za týden venku.

V úvodním utkání, které se hrálo na Islandu, branka nepadla, ačkoliv jasnou převahu měl domácí výběr, který v procentuálním držení míče trumfl Shamrock v poměru 73 – 27. Vikingur nedokázal využít ani početní převahu, v 81. minutě se totiž po druhé žluté kartě nechal vyloučit Darrah Nugent.

Ve druhém utkání bylo jasněji už po dvaceti minutých hry, a to po dvou brankách Johnnyho Kennyho. Shamrock nakonec islandský tým Vikingur Rejkjavík porazil 2:1 a může se tak těšit na cestu do Prahy.

Odvetná utkání 1. předkola Ligy mistrů:

Ballkani (Kos.) - Santa Coloma (And.) 1:2 po prodl. (0:1, 0:0), na pen. 5:6, první zápas: 2:1, postoupila Santa Coloma

HJK Helsinky - Panevežys (Lit.) 1:1 (1:1), první zápas: 0:3, postoupil Panevežys

Pjunik Jerevan - Dinamo Minsk 0:1 (0:0), první zápas: 0:0, postoupilo Dinamo

Lincoln Red Imps (Gibr.) - Hamrun Spartans (Malta) 0:1 po prodl. (0:1, 0:0), na pen. 5:4, první zápas: 1:0, postoupil Lincoln

Celje (Slovin.) - Flora Tallinn 2:1 (0:1), první zápas: 5:0, postoupilo Celje

FCSB (Rum.) - Virtus (San Mar.) 4:0 (3:0), první zápas: 7:1, postoupil FCSB

FK Dečič (Č. Hora) - The New Saints (Wal.) 1:1 (0:1), první zápas: 0:3, postoupili TNS

Shamrock Rovers (Ir.) - Víkingur Reykjavík 2:1 (2:0), první zápas: 0:0, postoupil Shamrock