Tottenham se v Premier League drží na vítězné vlně, tentokrát mu jeden gól stačil na skalp Watfordu!Flashscore
Fotbalisté Tottenhamu Hotspur se na startu Premier League vezou na vítězné vlně a i ve třetím kole sezony dokázali získat tři body. A i tentokrát po výsledku 1:0, kterým vyřídili Watford. Jediný gól utkání vstřelil Korejec Son Hung-Min. A stejným výsledkem vyhrál v neděli i Manchester United, který zvítězil na půdě Wolves. Triumf Rudých ďáblů zařídil deset minut před koncem Mason Greenwood.

Podle výsledků to sice vypadá, že jedou na úsporný režim, jenže proč to měnit, když to přináší úspěchy. Aspoň tedy v úvodu soutěže, kdy jeden vstřelený gól stačil zatím Kohoutům pokaždé k vítězství.Jako jediní v lize totiž zatím neinkasovali, navíc se jim v kádru povedlo udržet i fotbalovou megastar Harryho Kanea. Ten se v neděli objevil poprvé v sezoně v základní sestavě, na místo určení se ale netrefil. Zastoupilt ho ovšem dokázal Song, jehož střílený centr z konce první půle doletěl až do brány.Jak dokáže být fotbal kruý, pak poznali hráči Wolves proti United. Domácí byli dlouho lepší,  jenže neproměňovali šance, zatímco na druhé straně udeřil deset minut před koncem Mason Greenwood. Manchester tak zaknihoval druhou výhru a  na Tottenham ztrácí jen dva body.To na první bod v ročníku dosáhlo Burnley, které doma remizovalo s Leedsem 1:1. Český útočník Matěj Vydra si zahrál závěrečných 13 minut, během nichž přišli domácí o vedení. Premier League - 3. kolo:Burnley - Leeds 1:1Góly: 61. Wood - 86. Bamford.Tottenham - Watford 1:0Góly: 42. Song.