Votroci potvrdili roli favorita na půdě Březové, dařilo se také Zlínu proti BlanskuFlashscore
Další porci svých utkání nabídl během středečního podvečera český pohár pojmenovaný MOL Cup. K vidění byli dva zástupci tuzemské nejvyšší soutěže, ale dařilo se také celkům z FNL. Výsledky žádné velké překvapení nepřineslo a papíroví favorité postupují dál.

Hradec Králové se představil na půdě Březové a hosty poslal do vedení v první půli Prekop. Po změně stran pak náskok Votroků stejný střelec, který upravil na konečných 2:0.

Ševci ze Zlína si vyšlápli na Blansko. První půle nabídla jen jednu trefu, kterou obstaral po necelé čtvrthodině Simerský. Po změně stran ale přesně mířili také Hrdlička, Čanturšvili a Pafka, zatímco domácí se prosadili jen v případě Alexy.

Dařilo se také týmům z druhé ligy. Líšeň dvěma přesnými zásahy ve druhém poločase vyřadila Přerov, Dukla Praha slavila postup na úkor Kolína.

MOL Cup:

SK Sparta Kolín – FK Dukla Praha 1:2 (1:1)Branky: 40. Pelyak – 22. Ruml, 83. Faleye

FK Olympie Březová – FC Hradec Králové 0:2 (0:1)Branky: 23. Prekop, 70. Prekop

FC Viktorie Přerov – SK Líšeň 2019 0:2 (0:0)

FK Blansko – FC Fastav Zlín 1:4 (0:1)Branky: 70. Alexa – 14. Simerský, 54. Hrdlička, 63. Čanturšvili, 86. Pafka