Výjimečný Benzema se přidal k trojici velikánů Realu Madrid, čím si to zasloužil?Flashscore
Hráči "Los Blancos“ pod vedením trenéra Carla Ancelottiho se rychle otřásli z prohry v Getafe a Valencii přejeli 4:1. V tabulce jsou první o osm bodů před Sevillou, která má dva zápasy k dobru.

Velký milník překonal francouzský útočník Karim Benzema, který na Santiago Bernabeu těsně před přestávkou proměnil pokutový kop, čímž si připsal 300. gól v dresu bílého baletu. Stal se tak teprve čtvrtým hráčem v historii klubu, kterému se tuto metu podařilo překonat. Předním to dokázali pouze Cristiano Ronaldo, Raul a Alfredo di Stefano.

„Hráli jsme dobře a vyhrát jsme si zasloužili. Penalta nám k tomu pomohla, ale to nemění nic na tom, že jsme podali komplexní výkon. Úvod nám úplně nevyšel, ale od 30. minuty jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Vinicius odvedl skvělou práci, když vstřelil dva góly. Karim se opět předvedl ve skvělé formě,“ sdělil italský trenér Carlo Ancelotti, jehož slova nabídl web sport.aktuality.sk.

Benzema má v sezoně na kontě 17 branek, Vinicius 12 a dohromady mají na kotě víc zásahů, než 13 týmů z La Ligy.

Zdroj: sport.aktuality.sk