V Mokré se kopaly tři penalty

Čtyřmi zápasy začalo předehrávané 29. kolo krajského přeboru. Zajímavou podívanou nabídlo utkání Mokrá-Rosice. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný zápas, když chvilku byli lepší domácí a chvilku hosté. V druhém poločase se začaly dít věci. V 60. minutě vybíhala z rosického pokutového území dvojice hráčů, přičemž domácí hráč spadl a pískala se první penaltu. Vojtíšek ji proměnil - 1:0. O tři minuty později se ve skrumáži skácel k zemi hostující hráč a rozhodčí pískl druhou penaltu, kterou proměnil Pšikal - 1:1. Rozhodnutí mohlo přijít v 80. minutě, po dlouhém míči do vápna spadl opět domácí hráč, pomezní rozhodčí odmával faul a hlavní rozhodčí nařídil třetí penaltu. Vojtíškovi ji, ale chytil hostující brankář Lengal, a tak utkání skončilo nerozhodně 1:1.

Sparta Brno porazila Hlohovec 4:0. V prvním poločase branka nepadla. V 60. minutě se domácí dostali do vedení po šťastné trefě Giertla. O pět minut později si na centr Kříže naběhl Sedláček a hostujícího brankáře prostřelil podruhé. V 80. minutě šel sám na brankáře Kučera, akci zakončil lobem a bylo to 3:0. Poslední branku vstřelil v 83. minutě nádhernou střelou z 25 metrů Sedláček. Sparta bodovala po předchozích třech porážkách.

Výborné utkání bylo k vidění v Bohunicích, které přivítaly Ratíškovice. Na začátku utkání byli lepší domácí, ale šance Krejčího a Kroupy zůstaly nevyužity. V 36. minutě se domácí dočkali. Centr Kroupy proměnil Horký a vstřelil svoji sedmou branku v sezoně. V 43. minutě mohl přidat další, ale pokutový kop neproměnil. V 69. minutě vyrovnal, pěknou střelou k pravé tyči, Petrů. Utkání skončilo nerozhodně 1:1.

Dědice porazily Doubravník 4:0. V 5. minutě si na přetažený cent Foldyny naskočil Tamáš a hlavou poslal míč do branky - 1:0. V 55. minutě střelil svoji čtrnáctou branku v sezoně David Šmehlík, přihrával mu Foldyna. V 75. minutě vystřelil Cenek a odražený míč dorazil do sítě Sigmund - 3:0. Pět minut před koncem obstřelil brankáře, z rohu vápna, opět Sigmund a zajistil domácím další vysoké vítězství, které nechává Dědice na prvním místě tabulky.