Kuchta hned v premiéře v Midtjyllandu asistoval u gólu a pomohl k výhře

V 70. minutě zápasu dánské nejvyšší soutěže v Silkeborgu si odbyl Jan Kuchta premiéru v dresu Midtjyllandu a hned o sedm minut později asistoval u gólu Ousmaneho Diaa na 3:1. Úřadující dánský mistr, který ve středu vypadl v boji o Ligu mistrů na hřišti Slovanu Bratislava, se tak udržel v čele tabulky.

Sedmadvacetiletý český útočník, který do dánského klubu přestoupil teprve v pátek večer, po zápase sklidil chválu od trenéra Thomase Thomasberga. „Jan přinesl kvalitu a jistý klid, který pramení z jeho zkušeností. Je skvělé mít ho v týmu, našemu mladému týmu hodně pomůže,“ řekl kouč Midtjyllandu.

Ten je po sedmém kole první s bilancí pěti výher a dvou remíz, v příštím zápase čeká Kuchtu domácí premiéra a hned souboj s největším dánským klubem - FC Kodaň.

Kuchtova rozlučka se Spartou. Hlavně chci říct: Děkuji. Kabině, fanouškům, vedení i rodině, nikdy nezapomenu