Ve šlágru ČFL Bohemians Praha zdolali Varnsdorf

Bohemians Praha udrželi vedení v ČFL, když dnes v souboji dvou týmů z popředí tabulky porazili Varnsdorf 1:0. Jediný gól zápasu 15. kola vstřelil v úvodních vteřinách druhého poločasu David Zoubek, který se tak trefil na podzim už podeváté.

O dva body a o jeden zápas méně má druhý Union Cheb. Nováček soutěže zdolal jablonecké béčko 2:0 brankami Schveinera a Choda a v úterý 14. listopadu ho ještě čeká dohrávka 14. kola v Praze se Slavií B.

Stejný počet 29 bodů jako Cheb má i třetí Krč, jež doma remizovala 1:1 s týmem Karlovy Vary-Dvory. Hosté šli do vedení po brance Předoty, pět minut před koncem vyrovnal Vojtíšek.

Počtvrté za sebou prohrál poslední Hradec Králové B. Nováčkovi z Kolína podlehl 0:1 Biškovým gólem.

Hráči sparťanské rezervy v jediném dnešním utkání 15. kola ČFL porazili své českobudějovické protějšky 1:0 a posunuli se na šesté místo tabulky. Béčko Dynama je deváté.

Utkání na Strahově se rozhodlo deset minut před koncem, kdy po centru kapitána Sparty B Michala Zelenky skóroval útočník Bohumil Nádeníček. Brankář vítězů Lukáš Zich udržel ve třetím zápase za sebou čisté konto.