Milán oplácel, Paříži pomohl Ibra, West Ham vyřadil Everton

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Úterní večer se nesl ve znamení domácích pohárových soutěží. AC Milán dokázal v rámci Coppa Italia na San Siru porazit Sassuolo poměrem 2:1, čímž svému soupeři vrátil ligovou porážku z úvodu měsíce. Inzaghiho Rossoneri vystřelili výhru Pazzini a De Jong, jenž uzavíral skóre čtyři minuty před koncem.

Bayern zvládl benefici přesvědčivě, Dortmundu stačil jeden gól

Uspěl i úřadující francouzský šampion Paris Saint-Germain, který si v Coupe de la Ligue poradil s týmem Saint-Étienne, který dokázal skolit na jeho půdě. Autorem jediné trefy utkání se stal švédský ostrostřelec Zlatan Ibrahimovič, jehož vítězná branka přišla po sedmdesáti minutách hry.

Největší drama pak nabídl anglický FA Cup mezi West Hamem United a Evertonem. V normální hrací době skončil duel v londýnském Upton Parku 1:1, když se prosadili Valencia a Mirallas. Dva góly padly i v prodloužení - nejprve poslal hosty z Liverpoolu do vedení v 97. minuttě Lukaku, aby se ve 112. minutě zasloužil o vyrovnání Cole. o výsledku a postupu tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých dokázal poměrem 9:8 triumfovat West Ham.