Slavia na půdě Brna nebodovala a dál se trápí

Slavia se nedočkala ani ve třetím kole nového ročníku Synot ligy vítězství. V páteční předehrávce na půdě Brna prohrála 0:1 a krčí se na předposledním místě tabulky s jedním bodem. O jedinou branku utkání se postaral Michal Škoda, který je bratrem slavistického kanonýra.

Jak by mohla vypadat XI Premier League v sezóně 2015/16?

Zbrojovka měla během první půle více ze hry, přesto fanouškům příliš šancí nabídnuto nebylo. První velkou možnost otevřít skóre měl Pašek, ale s jeho hlavičkou si brankář hostů Berkovec poradil. Pražský celek trápil přechod do protiútoku a chyby ve finálních přihrávek.

Ve 26. minutě měl šanci Milan Škoda, ale brankář Melichárek jeho zakončení vystihl. Z protiútoku však Zavadil našel jeho bratra Michala Škodu, který se nemýlil a rozhodl celé utkání jedinou brankou. Po změně stran se sice hosté více tlačili k brance domácích, ale žádný další zásah se nekonal, a tak Brno slaví cenné tři body.

3. kolo první ligy:

Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)

Branka: 28. Michal Škoda. Rozhodčí: Proske - Hájek, Kubr. ŽK: Řezníček, Keresteš, Melichárek - Dostál, T. Jablonský, Bazala. Diváci: 5090.

Brno: Melichárek - P. Buchta, Košťál, Frelih, Keresteš - Malík (67. Chrien), Lacko - Pašek (84. Vávra), Zavadil, Michal Škoda - Řezníček (89. Lutonský). Trenér: Kotal.
Slavia: Berkovec - Dostál (69.Voltr), Bílek, Deli, T. Jablonský - R. Hrubý (85. Bazala), Souček - Mikula, Piták, Zmrhal (46. Černý) - Milan Škoda. Trenér: Uhrin ml.

Mourinho: Nikdy nevím, jestli Costa bude moci hrát, nebo ne